Luxusné kúpanie na nožičkách

Akrylátová voľne stojaca vaňa

Akrylátová voľne stojaca vaňa HOLLYWOOD je inšpirovaná klasikou, ktorá siaha až do histórie. Vaňa s ladnými a zmyselnými krivkami sa stala perlou v priestranných kúpeľniach pre náročných zákazníkov. Táto romantická vaňa bola inšpirovaná viktoriánskym a edwardianským štýlom, čo je jasné napríklad u samotných ornamentálnych nožičiek vane. 
S kombináciou batérie v podobnom štýle tak vytvoríte nezameniteľnú stopu s historickými, ale i zároveň čístými líniami.

V minulosti sa takéto voľne stojace vane zvyčajne vyrábali napríklad z porcelánu, liatiny či ocele, dnes sa najčastejšie pri výrobe vaní používajú materiály z akrylátu, či z tvrdeného liateho kameňa.

Akrylátová vaňa HOLLYWOOD má pri svojom ergonomickom dizajne a dĺžke 170 cm objem až 182 l, čím sa môže javiť úspornejšie s porovnaním s inými vaňami z dielne Aquatek, ktorých objem môže byť dokonca pri rovnakej dĺžke viac ako 300 l.

Voľne stojace vane sú skôr vhodné do väčších priestorov, ak teda uvažujete o rekonštrukcii vašej kúpeľne a máte dostatočný priestor, voľne stojaca vaňa je tou najvhodnejšou variantov.

Ergonomický tvar akrylátovej vane vytvára maximálny komfort a relaxáciu počas romantického kúpania. 

V prípade ak váš celkový interiér bývania je ladený do moderného dizajnu, v našej ponuke nájdete rôzne dizajny akrylátových vaní.